Kariera

Konstruktor maszyn i urządzeń rolniczych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów projektowych AutoCad i SolidWorks,
  • techniczna znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut),
  • kreatywność,

Obowiązki:

  • opracowania technologiczne nowych produktów oraz modyfikacje już istniejących,
  • wsparcie techniczne działu produkcji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • przeprowadzanie analizy materiałowej,
  • nadzór nad tworzoną dokumentacją techniczną,
  • przygotowanie dokumentacji do certyfikacji,
  • nadzór nad testami produktów w terenie,

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole,
  • szkolenia,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Warunki pracy:

  • praca w biurze i w terenie
  • nienormowany czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kariera@rol-ex.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”